برگزاری کارگاه آموزشی فرهنگ تفاهم میان فرزندان – والدین

کلینیک تخصصی علوم رفتاری و روانپزشکی بالینی دکتر غلامحسین قائدی اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی (( فرهنگ تفاهم میان فرزندان – والدین )) ویژه والدین دارای کودکان 2 تا 13 ساله خواهد کرد.

همه پدرها و مادرها را مسئول مشکلات جوان ها و مسائلی که آنها برای جامعه به وجود می آورند قلمداد می کنند . اما چه کسی به پدر و مادر کمک می کند ؟ چقدر تلاش می شود تا والدین بتوانند فرزندان بهتری تحویل جامعه بدهند ؟ والدین از کجا بدانند که رفتارشان اشتباه است ؟ از کجا باید بدانند که چه رفتار دیگری باید داشته باشند ؟
با کمک برنامه آموزشی ((فرهنگ تفاهم میان فرزندان – والدین )) بسیاری از والدین می توانند فرزندان خود را به شکل موثری تربیت بکنند . با این روش والدین اصلا لازم نمی بینند که از تنبیه های رایج استفاده کنند و به این ترتیب در بچه هایشان تهاجم و خشونت را کاهش می دهند . والدین می توانند مهارت های ویژه ای را یاد بگیرند که کانال های ارتباطی میان والدین و فرزندان آنها را به شکل دوطرفه باز نگه دارد .

مدرس : مژده پورحسین – مشاور کودک و نوجوان

برای کسب اطلاعات بیشتر با کلینیک تخصصی علوم رفتاری و روانپزشکی بالینی دکتر غلامحسین قائدی تلفن 26 – 66591725 تماس بگیرید .

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید